Campiri.cz – nejjednodušší způsob, jak si půjčit obytné auto

Nabídka pronájmu kvalitních obytných automobilů a karavanů od půjčoven i soukromých majitelů soustředěná na jednom místě a doplněná o řadu šikovných služeb. To je služba firmy Campiri.cz, která je nově dalším z partnerů Asociace kempování a karavaningu ČR.

Cílem Campiri je, aby si každý zájemce mohl rezervovat obytné vozidlo jednoduše a na pár kliknutí. Vždy s nejlepší cenou, za jasných podmínek a se skvělou zákaznickou podporou. Web Campiri nabízí přehledné srovnání jednotlivých aut i last-minute nabídky. Rádi vám zde také poradí s výběrem a v případě potřeby rychle najdou náhradní variantu.

Počet vozidel v systému již překročil 150 aut a postupně dále narůstá. Svou nabídku může na Campiri umístit jakákoli kvalitní půjčovna nebo soukromý majitel. Služba funguje v celé ČR, chystá se přidávat první auta ze Slovenska a v dohledné době má v plánu i zahraničí. V portfoliu najdete všechny typy aut od praktických vestaveb přes alkovny až po obrovské luxusní Concordy.

Specificky umí Campiri zajistit také obytná auta na firemní akce nebo pro filmové produkce.

Vložení nabídky půjčoven je bezplatné a snadné. Vkládání zařídí firma sama, spolupráce je bez závazků a Campiri si účtuje provizi jen ze skutečně přivedených zákazníků. Výhodou služby je, že usnadňuje pronajímání vozidel i jednotlivým soukromým majitelům, kterým pomáhá se zajištěním celého procesu tak, aby byl pronájem pro obě strany co nejhladší.

Campiri klade důraz na kvalitu celé služby, příjemnou komunikaci a férový přístup tak, aby byl zážitek spojený s pronájmem auta vždy co nejlepší.

Více informací najdete na webu www.campiri.cz.