Karavany pomáhají v první linii

Od rána pokračujeme v námi započaté akci a máme radost, že nabídka firmy Karavany Česko na poskytnutí 30 obytných vozů zdarma zdravotníkům, lékařům a hasičům, byla přijata!

ALE TO NENÍ VŠE! Začínají se přidávat i další půjčovny. V tuto chvíli můžeme oficiálně potvrdit, že firma Hykro se rozhodla poskytnout zdarma své mobilní kanceláře a produkční karavany. DĚKUJEME!‼️👏

Pokud jsou mezi vámi i další půjčovny a prodejci, kteří se chcete přidat, neváhejte kontaktovat naši asociaci, nebo pište na e-mail petr@anywherecampers.com. Aby vše proběhlo hladce, sestavili jsme tým – Petr a Míla za Karavany Česko a Klára a Mirek za Asociaci kempování a karavaningu, který bude vše koordinovat z jedno místa. Čekají nás dlouhé dny, ale moc se na to těšíme.

ZÁJEM PROJEVIL – Magistrát města Prahy a bere si rovnou 4 vozy, Úřad vlády ČR již pro nás připravuje soupis míst, kde budou tyto vozy potřeba a v nejbližší době budou vozy na potřebná místa dovezeny, a aktuálně jsme také ve spojení s jednou Brněnskou nemocnicí a samozřejmě i s Magistrátem města Brna.

Vaše AKK ČR