Caravan Centrum Pardubice

Firma Caravan Centrum Pardubice byla založena třemi dlouholetými spolupracovníky v dubnu 2012. Ač jsme jedna z mladších firem na trhu obytných vozů, máme za sebou více jak 25 let zkušeností z cestování obytnými vozy po celé Evropě.

Rozhodli jsme se věnovat tomu, co nás baví – našemu velkému koníčku, a v květnu 2012 jsme získali výhradní zastoupení tradičního německého výrobce obytných vozů a přívěsů LMC pro český trh. Od října roku 2012 se s vlastní expozicí pravidelně zúčastňujeme výstav v Praze a Brně. Každoročně obměňujeme flotilu 20 vozů v naší půjčovně o nové obytné vozy a přívěsy.

Starší vozy jakýchkoli značek nabízíme k prodeji na našem bazaru. Od roku 2018 prodáváme, a tedy i půjčujeme, také vozy německého výrobce CARADO.

Věnujeme se záručním i pozáručním opravám, především vozidel značek LMC a CARADO, které na českém trhu zastupujeme.

Provádíme též instalace kamerových systémů, zabezpečovacích systémů, střešních solárních panelů, akumulátorů LiFePo4, klimatizací, satelitních systémů, multimédií, odpružení apod. u všech značek obytných vozidel.

Jsme autorizovaným prodejním a servisním místem THETFORD, FIAMMA, DOMETIC, TRUMA, VB-AIRSUSPENSION. Zastupujeme obchody s kempovým příslušenstvím MOVERA.

Sídlíme mezi Pardubicemi a HK přímo vedle rychlostní silnice R37. Držíme slovo, přijeďte se přesvědčit!

www.cpce.cz