CK Travel America

CK Travel America již více než 15 let zprostředkovává pro své klienty pronájem karavanů v USA a Kanadě a zajišťuje rezervace kempů všech kategorií.

Jsme oficiálním partnerem společnosti Cruise America/Cruise Canada v ČR a SR.

Nabízíme pronájem karavanů pro 2 až 7 osob všech kategorií od 12 pronajímatelů a realizujeme individuální zájezdy na míru speciálně připravené pro cesty karavanem.

Víme, že cestování po USA nebo Kanadě je snem mnoha karavanistů. Z hlediska cestování a zážitků jsou to jistě země neomezených možností, kdy každý jeden ujetý kilometr vám dává pocit opravdové svobody. Obě země poskytují nespočet možných cílů a opravdu nevšedních zážitků. 

Severní Amerika je kolébkou karavaningu s ideálními podmínkami pro tento druh cestování. Na žádném jiném světadíle nenajdete půjčovny s desítky let dlouhou tradicí, tisíce soukromých i státních kempů, rozsáhlou síť silnic a vybudovanou infrastrukturu pro karavaning. Je to země zaslíbená pro karavanisty, ideální pro začátečníky i ty se zkušenostmi.

Zážitky a zkušenosti s karavaningem v USA a Kanadě mohou být inspirací nejen pro řidiče a majitele karavanů, ale i pro poskytovatele služeb, majitele a provozovatele kempů, čerpacích stanic a pro mnoho jiných, kterým karavaning přirostl k srdci a chtějí pro jeho rozvoj u nás něco udělat.

Více o nás a našich službách najdete na

www.karavanyvamerice.cz

https://www.youtube.com/user/TravelAmericaCz

https://www.facebook.com/CK.Travel.America/