Rezidence BULIRO

Naši rodinnou firmu jsme založili 21.11.1996. Mimo jiné je naší hlavní činností správa a pronájem vlastních nemovitostí. Sídlem se nacházíme na samém okraji Prahy 6 – v Řepích. Okraj Prahy je pro nás velkou výhodou, jelikož jsme kousek od pražského okruhu, přímo mezi dvěmi výpadovkami, Plzeňskou a Karlovarskou.  Máme vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy – například tramvají k Národnímu divadlu je to pouze 30 minut.

Naším sídlem je areál bývalé hospodářské usedlosti přímo na návsi vedle kostela sv. Martina. Nabízíme k pronájmu nebytové prostory a apartmány pro firemní účely. Mimo zajištěného parkování osobních aut, je v letošním roce naším hlavním plánem vybudovat parkovací stání i pro obytné automobily tzv. Stellplatz. Rozhodující pro nás je zachovat venkovský ráz a naši typickou atmosféru, proto parkování bude začleněno do zahrady.

Jsme též majiteli obytného auta a chápeme potřeby karavaningu. Pracujeme na tom, aby se Vám u nás líbilo a služby budeme postupně rozšiřovat. Více info o nás naleznete na facebookových stránkách Rezidence Buliro (facebook.com/nebytoveprostorybuliro/ ).

Manželé Blanka Anežka Litterová a Robert Bubník