Topobytnevozy.cz – půjčovna obytných vozů v Praze a na Tenerife

Naše půjčovna obytných vozů v Praze a na Tenerife nabízí maximální komfort pro naše zákazníky. Počtem vozů a zákazníků patříme mezi největší půjčovny obytných vozů v ČR. Díky velké spokojenosti a poptávky po našich službách zvětšujeme každý rok počet aut. K únoru 2022 máme 21 luxusních obytných vozů připravených vycestovat za dobrodružstvím.

Ve vozovém parku najdete velký výběr obytných aut v kategorii obytné dodávky, polo integrované vozy, alkovny a plně integrované vozy. Všechny naše vozy jsou díky vlastnímu autoservisu pod dohledem zkušených kolegů, kteří vždy co nejlépe připraví naše vozy k pronájmu.

Pro nadšence do obytných aut jsme připravili 3 vlajkové lodě i na Kanárských ostrovech, konkrétně na ostrově Tenerife. Vybavení vozů a přijatelná cena za pronájem nám přináší velmi pozitivní ohlasy a my tak můžeme dělat radost dalším turistům.

Budeme rádi, když navštívíte naše webové stránky topobytnevozy.cz nebo nám zavolejte a rádi si s vámi domluvíme prohlídku našich obytných vozů. Věnovat se vám budou velmi zkušení zaměstnanci s 12-letou praxí v oboru.