Pozvánka na členskou schůzi, která se koná v rámci veletrhu For Caravan

Vážení členové Asociace kempování a karavaningu, z.s. Nejprve vám všem chceme velmi poděkovat za přízeň a podporu, které si nesmírně vážíme. Máme radost, že naše členská základna roste a jste její součástí. A protože je pro nás důležité nejen zlepšovat podmínky v rámci českého karavaningu a kempování, ale také vám naslouchat a potkávat se s vámi, dovolte, abychom vás co nejsrdečněji pozvali na naši první společnou členskou schůzi.

Tato schůze se bude konat dne 14. 03. 2020 v prostorách PVA EXPO PRAHA v multifunkční hale, vstup č. II. od 10:00 hod. do 11:00 hod. v rámci 11. Výstavy obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN (forcaravan.cz)

Budete se nás moci osobně zeptat na naše další plány pro rok 2020, velice rádi také zodpovíme na všechny vaše dotazy a samozřejmě se budeme těšit na vaše podněty „co je z vašeho pohledu potřeba, aby AKK ČR ještě začlenila do svých dalších cílů a pokusila se změnit“.

Těšíme se na vás a ještě doplňujeme, že každý řádný člen našeho Spolku má nárok na volnou vstupenku na tuto konkrétní výstavu. V případě zájmu prosíme pište na email info@akkcr.cz. Také bychom Vás chtěli informovat, že si všichni řádní členové mohou v průběhu celého veletrhu vyzvednout samolepku jak na našem stánku, tak na již zmiňované členské schůzi.

Svou účast nám prosíme potvrďte na emailu info@akkcr.cz. Těšíme se na vaši účast a rádi vás poznáme osobně.

Ještě nejste naším členem? Přidejte se k nám! Můžete tak i Vy přispět ke změnám, které pomohou zajistit výrazně pohodlnější život karavanistů v naší zemi. Přihláška