Staňte se členem AKK ČR

Připojte se k nám

Kempování a karavanink jsou v České republice rychle se rozvíjejícími obory, které potřebují moderní zastřešující organizaci hájící jejich potřeby a zájmy

Hájíme zájmy obou stran
Kempařů a karavanistů i podnikatelů v oblasti kempingu a karavaninku.

Aktivně komunikujeme s našimi členy
Všechny naše aktivity si také, jako členové, můžete kdykoli zobrazit po přihlášení na našich stránkách, zúčastnit se anket a vyjadřovat se k naší činnosti či v nich vyjadřovat svůj názor.

Pravidelně se setkáváme
Chceme pořádat alespoň jednou ročně víkendové setkání členů asociace. Na nich si budeme moci předávat zkušenosti a aktuální informace z oboru, diskutovat o potřebách a představách obou stran, vzájemně se inspirovat a poznávat.

Přispějete na náš provoz
Uhrazením členského příspěvku podpoříte základní provoz Asociace a tím umožníte aktivním členům plnit účel asociace. Naše účetnictví je transparentní, veškeré nakládání s členskými příspěvky uvidíte na našem transparentním účtu.

Jako členové Asociace kempování a karavaningu

  • Pomáháte k lepší komunikaci a pochopení vzájemných potřeb mezi kempaři a karavanisty na jedné a podnikateli v kempingu a karavaninku na druhé straně.
  • Podporujete naši snahu šířit osvětu, zejména pak Etický kodex kempaře, a seznamovat s ním především širokou veřejnost.
  • Souhlasíte s nutností více komunikovat reálné potřeby kempařů a karavanistů s obcemi, městy, zákonodárci, státní správou a dalšími institucemi.
  • Pomáháte k tomu, abychom lépe prosazovali moderní potřeby a požadavky kempařů a karavanistů na kempy a zlepšovali tak kempinkovou infrastrukturu v Česku.
  • Chcete se s námi zasazovat o změny v legislativě za účelem zlepšení podmínek českého karavaningu a kempování.

Čím větší bude naše členská základna, tím větší sílu budeme mít na to, abychom dosáhli změn, po kterých tak dlouho voláme, a které si aktuální trendy v kempování a karavaninku žádají.

Členské příspěvky

Asociace kempování a karavaninku, z.s. je nezisková organizace. Členské příspěvky se hradí vždy na jeden kalendářní rok a slouží k pokrytí provozních výdajů Asociace.

Kempaři a karavanisté – soukromé osoby

Roční členský příspěvek na provoz Asociace je stanoven ve výši 200,- Kč.

Co získáte členstvím v Asociaci?
Nad rámec výše uvedeného dále:

  • samolepku Asociace s logem a textem „Jedu v tom taky“ na obytný či osobní automobil. Dáte tak veřejně najevo, že jste součástí této „změny“.

CHCI SE STÁT ČLENEM – PŘEJÍT NA PŘIHLÁŠKU

Firmy a podnikatelé

Roční členský příspěvek na provoz Asociace je stanoven ve výši 1 000,- Kč.

Co získáte členstvím v asociaci?
Nad rámec výše uvedeného dále:

  • logo firmy a její představení se na webových stránkách asociace akkcr.cz
  • pravidelnou propagaci firmy v tiskových zprávách Asociace a na akcích pořádaných Asociací
  • samolepku Asociace s logem a textem „Jedu v tom taky“ na obytný či osobní automobil

Chcete se stát členem? Napište nám na info@akkcr.cz