Výzva pro stávající provozovatele karavanových stání či kempů provozujících tato stání

Jak jsme vás v našem minulém příspěvku informovali (Co se u nás dělo za poslední tři měsíce), plánujeme pod hlavičkou Asociace kempování a karavaningu, z.s., v rámci podzimního veletrhu karavanů v Brně (a nejen v rámci něj), vytvořit jednotný souhrnný propagační materiály pro karavanisty, na kterých bude seznam takovýchto stání v ČR. S touto myšlenkou přišli samotní provozovatelé (a samozřejmě i členové naší asociace), zejména ti, kteří tato stání vybudovali a do provozu spustili v rámci letošní sezony.

Z tohoto nápadu máme velkou radost, neboť i my si uvědomujeme důležitost budování sítě karavanových stání v ČR, stejně jako z toho, že provozovatelé se nevnímají jako „konkurence“, nýbrž jako partneři, kteří by se měli vzájemně podporovat a tím i šířit povědomí o dalších možnostech kempování, nocování či servisování vozu či přívěsu v ČR.

Zároveň se všichni tito provozovatelé dohodli, že tento společný materiál budou distribuovat i na svých karavanových stáních tak, aby informovanost byla co nejvyšší. Nesmíme zapomenout zmínit i fakt, že někteří se díky tomu stali dobrými přáteli a vzájemně si předávají doposud získané zkušenosti!

Veletrh se blíží – kdo se k nám ještě připojí?

Aktuálně se do tohoto „projektu“ zapojili:

Provozujete takovéto stání a máte zájem být společně s těmito odvážlivci a průkopníky karavanových státní v ČR propagováni? Budeme rádi, když nám napíšete na info@akkcr.cz  nebo zavolejte na 602 619 265, kde vše společně probereme.

ANEBO … líbí se vám co děláme a jak to děláme? Podpořte nás a přidejte se k nám. Přihláška člena spolku Asociace kempování a karavaningu,z.s.

Nebo vás zajímají naše Stanovy či kdo za tím stojí?