POZVÁNKA: AKK ČR najdete na veletrhu FOR CARAVAN

Asociace kempování a karavaningu ČR zve své členy a příznivce na veletrh FOR CARAVAN, který se uskuteční od pátku 17. do neděle 19. března na výstavišti v Praze-Letňanech. K vidění zde budou nejen novinky z oblasti karavaningu, ale také veletrh lodí For Boat a veletrh cestovního ruchu Holiday World. Pro naše členy máme vstupenky zdarma!

Na výstavní ploše dvaadvacet tisíc čtverečních metrů návštěvníci najdou produkty a technologie od více než 130 vystavovatelů nejen z České republiky. K vidění bude široká nabídka vozidel pro volný čas a služeb ze světa nezávislého cestování, návštěvníci si poslechnou také rady a tipy zkušených cestovatelů a odborníků na kempování a karavaning.

DÁREK PRO ČLENY:

Členové Asociace kempování a karavaningu od nás dostanou opět vstupenku na veletrh ZDARMA.

  • Máte zaplacený členský příspěvek na rok 2023 a zároveň zájem o vstupenky na For Caravan? Napište na e-mail pacovsky@akkcr.cz a vstupenky Vám zašleme. Pište nejpozději do čtvrtku 16. března.

Asociace kempování a karavaningu je partnerem veletrhu For Caravan a bude zde mít tradičně stánek, ve kterém všem příznivcům nabízí prostor pro diskusi a setkávání. Na našem stánku také po celou dobu bude v provozu odborná poradna pro kempování, karavaning a rozvoj karavaningové infrastruktury.

Zástupci asociace si pro návštěvníky připravili také odborné přednášky na hlavním pódiu, které se budou týkat rozvoje a výstavby stání pro karavany a dalších souvisejících témat.

Výstava For Caravan i letos představí množství expozic významných značek. Nebudou chybět také kempinkové a outdoorové spotřebiče jako lampy, topidla, vařiče, grily, sety nádobí a podobně. Uskuteční se opět i oblíbený bazar karavanů a k dispozici bude i karavanové městečko pro návštěvníky v těsné blízkosti výstaviště.

Zájemci o lodě a vodní sporty nepřijdou zkrátka na veletrhu For Boat, který představí široké spektrum lodí a člunů, stejně jako vybavení pro jachting a vodní sporty.

Inspiraci na cesty pak nasbíráte na veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který představí zajímavé destinace, turistické cíle a světové i regionální tipy a zajímavosti.

Těšíme se na Vaši návštěvu ve dnech 17. – 19. března.
Brány veletrhu budou otevřeny vždy od 9:00 do 18:00 hodin (v neděli do 17:00 hodin).

Více informací o veletrhu najdete na www.forcaravan.cz.