Setkání provozovatelů a zájemců o vybudování karavanového stání – získejte odpovědi na otázky, které vás zajímají

Vážení milovníci karavaningu a kempování. Jak jste si již určitě všimli, coby partneři Veletrhu karavanů v Brně jsme se podíleli na sestavení velice zajímavého doprovodného programu. Doufáme, že se vám bude líbit… ALE! Teď to nejdůležitější. Jak jste se mohli dočíst (doprovodný program), v sobotu od 12.00 bude přednáška na téma „STELLPLATZY V ČR – Vše o aktuální situaci karavanových stání v Česku. Co je to „stellplatz“? Kolik jich v Česku je a kde je najdete? Jak je lze vybudovat pomocí dotací a co obnáší jejich provoz? Prezentace se zúčastní také představitelé Moravskoslezského kraje, který se rozhodl pro jejich masivní podporu, a provozovatelé stellplatzů, kteří se podělí o své zkušenosti. U této prezentace nesmíte chybět!

Je nám jasné, že se vše, v rámci časově omezené přednášky, sdělit nedá, a tak se v sobotu 9.11. od 14.00 do 15.30 bude konat uzavřená diskuze na téma „jak vybudovat karavanové stání a co vše je k tomu třeba“. Součástí této diskuze bude i osobní předání zkušeností stávajících provozovatelů, které bude pro mnoho z vás jistě neocenitelné. Na tuto diskuzi je třeba se předem přihlásit na emailu info@akkcr.cz, neboť kapacita konferenčního sálu P3 je omezená (sál najdete zde).

Na této diskuzi bude také přítomen pan poslanec Jan Richter, stejně jako zástupce Moravskoslezského kraje pan Nazim Afana. Oba tito pánové jsou velkými podporovateli výstavby karavanových stání a pomohou vám odpovědět jak na legislativní otázky, tak poradí s možností čerpání dotací na tato stání.

Těšíme se na vás a nezapomeňte se REGISTROVAT do 30.10. NA info@akkcr.cz

No a pokud již jste provozovatelé takovéhoto stání, pak vás bude zajímat tato výzva – přidáte se? Výzva pro stávající provozovatele karavanových stání či kempů provozujících tato stání

Zdroj: AZP Brno

Ještě nejste našimi členy? Přidejte se k nám! Mimo jiné tak můžete přispět ke změnám, které pomohou zajistit výrazně pohodlnější život karavanistů v naší zemi. Přihláška