Setkání se zástupci Středočeského kraje

Dnes se naše zakladatelka Klára Hájek Velinská setkala se zástupci Středočeského kraje, a také s panem poslancem Ing. Petrtýlem. Nejenže jsme díky tomu navázali užší spolupráci tohoto kraje a AKK ČR v rámci podpory a rozvoje karavaningu, ale dozvěděli jsme se, že tak jako v minulém roce vypsal kraj „dotace v rámci Středočeského Fondu rozvoje doprovodné infrastruktury na „Stanoviště pro karavany a obytná auta““, bude tomu stejně i v tomto roce. Jakmile se tak stane, budeme vás informovat. Každopádně již teď víme, že v letošním roce by měla vzniknout dvě takováto stání!

Zároveň bylo vzájemně potvrzeno, že se naší přednášky na téma Stellplatzy v ČR na veletrhu For Caravan zúčastní zástupce Středočeského kraje a vy jej budete moci vyzpovídat.
V závěru jednání za námi přišel i pan poslanec František Petrtýl, který se velmi intenzivně zajímal o problematiku obytných vozů nad 3,5t ve spojení s platbou mýtného. Přislíbil nám, stejně jako pan poslanec Jan Richter, pomoc s řešením aktuální situace. Pevně doufáme, že se alespoň nějaká změna v dohledné době podaří. Samozřejmě vás budeme o všem informovat.