Asociace kempování a karavaningu, z.s. (AKK ČR) vydává každoročně tištěný přehled karavanových stání v ČR jehož hlavním cílem zajistit publicitu a podporu provozovatelům karavanových stání (tzv. stellplatzů). Zápis stání do katalogu je pro rok 2024 ZDARMA.

Děkujeme vám za váš zájem o zveřejnění vašeho karavanového stání v našem přehledu. V průběhu přípravy katalogu se s Vámi spojíme za účelem ověření a poskytnutých informací. Prosíme, uveďte své kontaktní údaje, na kterých Vás bude možné zastihnout.

S ohledem na povahu katalogu a kvalitu zveřejňovaných informací si vyhrazujeme právo Vámi poskytnuté údaje upravit, případně informaci o stání nezveřejnit. Naším cílem je obsahově kvalitní publikace, kterou každý karavanista bude aktivně a rád využívat na svých cestách.

Děkujeme za spolupráci!
Tým AKK ČR

Pro další informace o katalogu a zápisu místa nás můžete kontaktovat na e-mailu bordovsky@akkcr.cz nebo telefonu +420 777 885 369.

  Kontaktní údaje

  Kontaktní údaje uvedené v této sekci nejsou určené ke zveřejnění. Slouží pouze k tomu, abychom vás mohli kontaktovat v průběhu přípravy katalogu.  Základní údaje o místě  Typ místa:

  Vysvětlivky:

  • Karavanové stání - Místo určené výhradně pro stání obytných vozidel nebo obytných přívěsů doplněné příslušným servisním vybavením (výlevka pro chemické WC, zdroj pitné vody, optimálně i s výpustí pro šedou vodu, elektrickými přípojkami CEE a místem pro odložení komunálního odpadu). Místo je přístupné typicky 24h denně bez asistence a předchozí rezervace. Platba probíhá za 24h stání nebo s placením po kratších časových úsecích, nepočítá se počet osob.

  • Parkoviště pro karavany - bezplatné nebo placené parkoviště bez dodatečných služeb. Označené příslušnou dopravní značkou povolující stání karavanům.

  • Caravan park - omezený přístup, nemusí být 24h denně. Přístup je omezen například závorou nebo bránou otevíranou z recepce nebo na základě telefonátu. Platba typicky za stání vozidla na den, nepočítá se počet osob. Servisní zázemí a připojení k elektřině je k dispozici.

  • Servisní místo - samostatné servisní místo bez možnosti přenocování.

  • Jiné - jiná varianta přístupu k místu, platba může zohledňovat počet osob a podobně.  do


  Kontaktní údaje ke karavanovému stání


  Cena
  Detailní informace a vybavení

  Povrch stání:
  Vybavení místa
  Poznámka: Odesláním formuláře automaticky nevzniká nárok na uveřejnění místa v katalogu.