Stání pro karavany – online formulář pro registraci do katalogu 2024

Asociace kempování a karavaningu ČR chystá aktualizované vydání katalogu Stání pro karavany na sezónu 2024. Pomocí nového formuláře do něj své místo můžete bezplatně zapsat online.

Pokud jste provozovatelem Stání pro karavany (STPL, stellplatzu), nebo budete otevírat během jara 2024, využijte odkazu níže a zaregistrujte své místo.

ONLINE REGISTRACE DO KATALOGU:
https://akkcr.cz/formular-pro-zverejneni-karavanoveho-stani-do-katalogu-pro-rok-2024/

Registrace a uvedení v katalogu je ZDARMA.

UZÁVĚRKA REGISTRACÍ: 15. ledna 2024

Kritériem pro výběr míst do seznamu je oficiální možnost provedení servisu obytného vozidla bez předchozí rezervace (výlevka odpadní vody, chemické WC, čistá voda, elektřina), případně možnost přenocování. Nezařazujeme do něj klasické kempy, nelegální parkoviště ani jiné typy ubytování.

O KATALOGU STÁNÍ PRO KARAVANY 2024

Katalog Stání pro karavany 2024 bude již třetím aktualizovaným vydáním jediného průvodce svého druhu v ČR, který je zaměřen na vyhrazená stání a servisní místa pro karavany a obytné vozy. Počet těchto míst v Česku výrazně roste a nové vydání tak bude zhruba pětkrát obsáhlejší než první verze z roku 2020.

Předpokládaný rozsah katalogu je cca 50 stran, jedná se plnobarevný tisk na křídovém papíře s prémiovou obálkou. Náklad tištěné verze je minimálně 5 000 ks s možností dotisku.

Katalog bude mít i v roce 2024 bezplatnou distribuci skrze veletrhy karavanů a cestovního ruchu, prodejce a půjčovny karavanů, turistická infocentra, krajské úřady a obce, turistické atrakce apod. Katalog bude také zdarma ke stažení v digitální formě pro počítače a mobilní zařízení.

Velikost cílové skupiny je zhruba 200 tisíc čtenářů.
Datum vydání: březen 2024

Obsahem katalogu je mapa ČR a seznam stání pro karavany a servisních míst. V roce 2024 se jedná o cca 50 míst po celé ČR.